Według CNBC każdego miesiąca ponad miliard ludzi na całym świecie korzysta z TikToka. Platforma mediów społecznościowych została uruchomiona w Stanach Zjednoczonych w sierpniu 2018 r. Jak podaje portal The List szybko zyskała na popularności, szczególnie wśród pokolenia Z. Platforma jest pełna samouczków dotyczących mody, fryzur i makijażu. Jednym z trendów dotyczących fryzur, który ma prawie 800 milionów wyświetleń, jest #fluffyhair. Oto jak możesz wypróbować ten trend.

Puszyste włosy to połączenie naturalnego, eleganckiego wyglądu z dużą sprężystością. Technika ta najlepiej sprawdza się w przypadku włosów średnich i długich. Twórczyni @maivi0let stylizowała ją na swoich włosach do ramion, ale uzyskanie pełnego efektu byłoby trudne przy włosach znacznie krótszych niż do ramion.

@maivi0let

Reply to @themfyllibaka i sound like a toddler this video is so embarrassing anyways hair tut [they/she]

♬ Modern Elevator Music/Cute Electronic Bossanova(960644) – Kenji Ueda

Zendaya obcięła włosy. Nowa fryzura jest tak romantyczna, jak się spodziewacie

Jeśli sama chcesz spróbować metody na puszyste włosy, pamiętaj, że kluczem jest objętość. Aby zwiększyć objętość pod prysznicem, użyj szamponu i odżywki zwiększającej objętość. W przypadku włosów cienkich rozważ odwrotne mycie — najpierw nałóż odżywkę, a potem szampon — aby upewnić się, że włosy nie będą obciążone produktem. Po umyciu włosów wysusz je suszarką z głową skierowaną w dół, aby uzyskać większą objętość. Użyj trochę pianki zwiększającej objętość, gdy są jeszcze lekko wilgotne. Jeśli zamierzasz używać ciepła do stworzenia fryzury, nie pomiń środka chroniącego włosy przed wysoką temperaturą.

Ma zaledwie 11 lat i jest bizneswoman zarabiającą krocie. Czym się zajmuje?