Biorąc pod uwagę ilość mtalicznych szminek, rozświetlaczy i palet cieni do powiek, które w tym roku pojawiły się na rynku, można bezpiecznie stwierdzić, że kobiety mają obsesję na punkcie wszystkiego, co metaliczne. Ten wspaniały trend właśnie przenosi się na włosy. Metaliczne pasemka mają być jednym z największych trendów fryzjerskich nachodzącego lata. Koloryści są nimi oczarowani!

Koloryzacja włosów metalicznymi odcieniami to nic innego jak podkreślanie konwencjonalnych stonowanych koloryzacji.– tłumaczy fryzjer George Papanikolas. Dodawanie subtelnych, metalicznych pasemek rozjaśnia wygląd. Taka koloryzacja może być uważana za alternatywę dla sezonowych nowości koloryzacyjnych.

ZOBACZ TEŻ: ROZJAŚNIANIE WŁOSÓW W DOMU – TO MOŻLIWE! PODPOWIADAMY, JAK TO ZROBIĆ!

Trend metalicznych pasemek na Instagramie jest już hitem. Pojawia się głównie u blondynek ze srebrnymi refleksami. Ledwo widoczne ślady różowego złota nadają włosom trójwymiarowego efektu.

Jeśli platyna jest dla Ciebie absolutnie przerażająca, zastanów się nad metalicznymi pasemkami. To pierwszy krok w kierunku opanowania popularnego, letniego trendu. W połączeniu z różowymi cieniami do powiek nie może prezentować się źle!

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER ZMIENIŁA KOLOR WŁOSÓW! JAK PREZENTUJE SIĘ W PLATYNOWYM BLONDZIE?

Podobają się Wam?