Weronika Sowa znana jako Wersow to największa gwiazda polskiego internetu. Prawdziwy skarb. Ma miliony fanów. Nic dziwnego, jest jedną z najbardziej pracowitych młodych osób w branży. #teamsowki powiększa się z dnia na dzień, a to za sprawą niezwykłej szczerości dziewczyny, która jest po prostu autentyczna. Wersow produkuje całą masę filmów na Youtube, regularnie udziela się na Instagramie. Ostatnio założyła również TikToka, gdzie obiecała dodawać wiele filmików. Jej życie płynie w zawrotnym tempie, ale jak każda z nas kobiet, potrafi wygospodarować czas na wizytę u fryzjera.

Pełna objętość i blask: Katy Perry przeszła ogromną metamorfozę!

Nową fryzurę Wersow pokazała na Insta Stories. To przepięknie wykonany, wygodny koński ogon z zaplecionymi fragmentami. Autorką fryzury jest Ela HM (@elove_warkocze), a jeśli odwiedzicie jej profil na Instagramie, znajdziecie tam mnóstwo cudnych inspiracji. Wersow polubiła nową fryzurę i opowiedziała o niej co nieco na Insta Stories.

Ta fryzura jest tak wygodna, powiem wam szczerze, że nie muszę rano wstawać, nie muszę czesać włosów, muszę tylko przeczesać to (przyp. red. niezaplecione w warkocze pasma). I nie muszę się martwić, że wstanę i będę mieć nieogarnięte włosy, które muszę potem prostować, czy coś innego z nimi robić. To jest mega fajne, ja się też dobrze czuję w tej fryzurze.

– opisuje na Insta Stories Wersow.

Krótka historia powracających trendów. Modne fryzury z lat 60.!

Jak wam się podoba? Nam bardzo!

fot. instagram.com/wersow

fot. instagram.com/wersow

 

A poniżej kilka inspiracji z Insta @elove_warkocze