Niewątpliwie jedną z najpopularniejszych fryzur wciąż pozostaje bob. To klasyczne już cięcie, które pokochały wszystkie gwiazdy i największe it girls. I chociaż styliści fryzur co chwilę proponują kolejny, wielki trend, to jednak pewne cięcia nigdy nie wyjdą z mody. To uniwersalne, eleganckie fryzury, które niezależnie od zmieniającej się mody, zawsze są na topie. Sprawdź o jakie fryzury chodzi.

Alternatywą dla boba jest jego dłuższy odpowiednik – lob. Jeśli chodzi o popularność, również jest jedną z najczęściej wybieranych fryzur. Równo obcięte, gładkie włosy sięgające mniej więcej do obojczyka to klasyczne cięcie dodające dziewczęcego uroku.

KIEDY BYŁA PIERWSZĄ DAMĄ UNIKAŁA TAKICH FRYZUR. MICHELLE OBAMA W OMBRE CURLS

Proste, gładko zaczesane pasma można bez problemu zamienić na delikatne, subtelne fale – to kolejna propozycja, która nigdy się nie znudzi.

Elegancja i kobiecość, to dwie cechy, których Francuzki nie porzucają na rzecz nowych trendów – tak jest również, jeśli chodzi po włosy. Długie pasma z lekko rozwianą grzywką, to fryzura, którą można spotkać u nich najczęściej.

STYLIZACJE Z CHUSTĄ W ROLI GŁÓWNEJ. ZOBACZ WSZYSTKIE NAJPIĘKNIEJSZE PROPOZYCJE

Krótki bob z grzywką to kolejna, piękna propozycja rodem z Paryża. W połączeniu z czerwoną szminką i czarną kreską na powiekach prezentuje się niebywale zmysłowo.