Bella Hadid kocha metamorfozy. Jako modelka może wcielać się w przeróżne role, bez podejmowania decyzji o zmianie wizerunku na stałe. Znana ze skromnego końskiego ogona i charakterystycznego kociego oka jest inspiracją dla wielu kobiet. Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes zachwyciła kolejny raz. Tym razem fryzurą, która może być inspiracją do letniej metamorfozy.

Przed kultowym francuskim Festiwalem Filmowym Bella wymieniła codzienną fryzurę na piękne, upięte loki. Modelkę rzadko spotyka się w takim wydaniu. Malownicze południe Francji jest idealnym miejscem na uniknięcie prostowania i postawienie na kobiece fale.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID WYJAWIŁA SWÓJ NAJWIĘKSZY SEKRET! TAKA PIĘKNOŚĆ, A TAKIE KOMPLEKSY?!

Autorką fryzury Belli jest oczywiście legendarna fryzjerka celebrytów Jen Atkin, która zajmowała się włosami modelki również przed Met Galą w ubiegłym tygodniu. Po imprezie dziewczyna przyznała, że przez pięciokilogramowy welon przypięty do jej włosów nie mogła swobodnie poruszać głową.

Fryzurę modelki można bardzo łatwo odtworzyć w domu. Wystarczy suszarka z dyfuzorem i średni przepływ powietrza o niskiej temperaturze. Ostateczny efekt to oczywiście zasługa lokówki, na którą nawinięto włosy modelki. Różowa szminka na ustach i policzkach (tak na policzkach!) i look z Festiwalu Filmowego w Cannes gotowy. Teraz wszystko, co pozostało do zrobienia, to oczekiwanie na zaproszenie.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID ODPOWIADA HEJTEROM! DO SIECI TRAFIA KOLEJNE WYZYWAJĄCE ZDJĘCIE

Podoba się Wam?