Każda posiadaczka cienkich włosów marzy o dodaniu im objętości. Możesz to zrobić stylizacją, używając odpowiednich kosmetyków, unoszących włosy u nasady lub zdecydować się na cięcie, które da złudzenie pełniejszej fryzury. My polecamy to drugie rozwiązanie.

3 ABSOLUTNIE GENIALNE SZTUCZKI, KTÓRE PRZEDŁUŻĄ ŚWIEŻOŚĆ WŁOSÓW

Poniżej znajdziesz kilka propozycji, które sprawią, że twoja fryzura stanie się pełniejsza i znacząco zyska na objętości. Którą z nich wybierzesz?

Pixie Cut

Krótkie cięcia wyglądają naprawdę dobrze na cienkich włosach, nadając im optycznej gęstości. Warto postawić na fryzurę w stylu pixie, która dzięki asymetrycznemu, warstwowemu cięciu unosi włosy do góry, sprawiając, że fryzura staje się lekka i pełniejsza.

Bob

Wyświetl ten post na Instagramie.

✨✨✨

Post udostępniony przez Escola de Cabeleireiros (@creativeartacademy)

Bob, czyli cięcie w linii A, to kolejne świetne rozwiązanie. Krótsze włosy z tyłu i dłuższe z przodu podniosą włosy, które zyskają na objętości.
Świetnie sprawdzi się zarówno krótki bob, jak i dłuższa wersja tej kultowej fryzury. Pamiętaj jednak, że im dłuższe włosy, tym większa powinna być różnica w długości przodu i tyłu.

Grzywka

Wyświetl ten post na Instagramie.

Fresh chop #bangs #curtainbangs

Post udostępniony przez Natalialuna (@natalialuna_94)

Dzięki grzywce mamy więcej włosów z przodu, co sprawia, że nasza fryzura wydaje się pełniejsza i znacznie zyskuje na gęstości. To propozycja zarówno dla włosów krótkich, jak i długich.

Cieniowane

Nic tak nie dodaje objętości, jak warstwowe cięcie. Postaw jednak na delikatne cieniowanie. Zbyt mocne może za bardzo przerzedzić włosy.
Pocieniowane na szczycie włosy, uniosą się do góry, nadając fryzurze lekkości i pełniejszego kształtu.

Przedziałek na bok

Włosy przerzucone na jeden bok uniosą włosy do góry, znacząco zwiększając objętość fryzury. Postaraj się, by przedziałek był jak najbardziej z boku.