Lato to czas metamorfoz. Kiedy myślimy o tych wakacyjnych, wyobrażamy sobie fryzury pełne lekkich refleksów i objętości. Najnowszy trend na Instagramie to spełnienie marzeń wielu kobiet. Dowodzi, że osiągnięcie niewiarygodnego, trójwymiarowego odcienia to nie tylko jaśniejsze refleksy. Naturalnie wyglądające cienie we włosach, uzyskacie dzięki technice shadow hair, która podbija sieć!

ZOBACZ TEŻ: HALSEY PRZEFARBOWAŁA WŁOSY! KOLOR GUMY BALONOWEJ WRACA DO ŁASK CELEBRYTEK?

Szukacie sposobu na oszałamiającą fryzurę? Najprawdopodobniej ją znalazłyście. Metoda, o której mowa naśladuje ombre z przeszłości. Pokochają ją kobiety, które lubią metamorfozy i koloryzacje, ale nienawidzą przesiadywania wielu godzin w salonie i umawiania się, co kilka tygodni. Dzięki shadow hair będziesz mogła zapomnieć o ponownej koloryzacji nawet na sześć miesięcy.

To metoda, która polega na cieniowaniu z wykorzystaniem babylights i balayage. Nadaje włosom miękki wygląd, który opiera się nie tylko na jasnych pasemkach. Przekonajcie się same! Poniżej zamieszamy najpiękniejsze inspiracje z Instagrama, które możecie zabrać ze sobą do fryzjera!

ZOBACZ TEŻ: HALSEY PRZEFARBOWAŁA WŁOSY! KOLOR GUMY BALONOWEJ WRACA DO ŁASK CELEBRYTEK?

Podoba się wam?