Nie od dziś wiadomo, że narzędzia do stylizacji włosów nierzadko niszczą je wysokimi temperaturami. Nieodpowiednie użycie lub brak kosmetyków do stylizacji na ciepło powoduje, że włosy stają się łamliwe, kruche i przesuszone. Zwłaszcza jeśli stylizacja odbywa się codziennie! Jedna z użytkowniczek TikToka, pokazała trik, który robi furorę w Internecie. I nic dziwnego, jej metoda jest po prostu skuteczna!

Tiktokerka dzieli się sposobem na piękne loki. Filmik bije rekordy popularności!

Użytkowniczka Tik Toka kryjąca się pod pseudonimem My Pawfect Family publikuje na platformie filmy związane z urodą, choć głównie skupiają się one na włosach. Wydawałoby się, że do stylizacji tych pięknych, długich i grubych włosów potrzeba profesjonalnych narzędzi. Nic bardziej mylnego. Kobieta ta udowadnia, że do stworzenia pięknej, hollywoodzkiej fryzury wystarczy zaledwie woda i zwinięta koszulka.

Na początku dziewczyna dzieli długie włosy na sekcje. Rozczesuje każde oddzielone pasmo i nawilża odrobiną wody. Następnie zawija włosy na koszulkową koronę. Postępuje tak z każdą oddzieloną sekcją. Niewątpliwie wymaga to nieco cierpliwości, ale efekt jest niesamowity. Obejrzyjcie tutorial i dajcie nam znać w komentarzach o waszych sposobach na piękne loki.

@mypawfectfamily

What issues r u running into? I’m making a mistakes video!!

♬ Neon Moon – DJ Noiz

Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata

Szukasz więcej inspiracji na piękne fryzury, stylizację i pielęgnację włosów? Poniżej znajdziesz kilka najchętniej czytanych w tym tygodniu artykułów. Codziennie piszemy dla ciebie o najgorętszych wydarzeniach modowych i urodowych.

Fryzura, którą znają wszyscy, ale nie wszyscy wiedzą, że może powodować pewien problem…

Marilyn Blonde – koloryzacja inspirowana gwiazdą starego Hollywood

Chcesz poeksperymentować z włosami, ale boisz się ich obcinać? Ta fryzura daje złudzenie krótkich włosów