Statuetki Critics’ Choice Awards 2018 rozdane! 11 stycznia odbyła się ceremonia, podczas której wręczono prestiżowe nagrody za produkcje filmowe i telewizyjne. Na uroczystej gali, która odbyła się na lotnisku w Santa Monica, pojawiło się wiele osobistości świata show-biznesu. Na ściance pozowały między innymi Angelina Jolie, Emilia Clarke, Reese Witherspoon, Mary J. Blige. oraz Diane Kruger.

W świetle fleszy zabłysnęła jeszcze jedna aktorka, która tego dnia zaprezentowała fryzurę wyposażoną w najmodniejszy dodatek do włosów 2018 roku.
27- letnia Margot Robbie postanowiła nadać elegancki charakter klasycznemu kokowi czarną, aksamitną wstążką. Ten subtelny dodatek idealnie pasował do jej sukienki w paski Chanel. Jego długość dodała dramatyzmu i charakteru stylizacji.

ZOBACZ TEŻ: ZWARIUJECIE NA PUNKCIE TYCH AKCESORIÓW DO WŁOSÓW!

Margot Bryce Scarlett, stylistka aktorki zdradziła, dlaczego ten dziewczęcy dodatek znalazł się na czerwonym dywanie Critics’ Choice Awards.

Fryzura była inspirowana faktem, że Margot miała na sobie sukienkę Chanel. Zarówno podczas wykonywania fryzury, jak i makijażu próbowaliśmy naśladować klasyczną estetykę Chanel.

style="overflow:hidden;">

Nie możemy nie zwrócić Waszej uwagi na fakt, że zamiast nosić wstążkę na środku, Margot puściła ją lekko prawą stroną, aby wstążka była w centrum uwagi. Choć naturalne upięcie Margot wcale nie wygląda, jak fryzura zaprojektowana przez stylistów, aktorka prezentowała się naprawdę uroczo.

ZOBACZ TEŻ: CZAS NA METAMORFOZĘ!! OTO 15 NAJMODNIEJSZYCH FRYZUR 2018 ROKU!

Jeśli szukacie inspiracji, poniżej zgromadziłyśmy dla Was najmodniejsze propozycje fryzur z wykorzystaniem wstążki. Zdarza się Wam wykorzystywać ją w swoich fryzurach?

Margot Robbie zachwyca klasyczną estetyką Chanel! To najmodniejszy...

Margot Robbie zachwyca klasyczną estetyką Chanel! To najmodniejszy...

Margot Robbie zachwyca klasyczną estetyką Chanel! To najmodniejszy...