Za każdym razem, gdy gwiazda pokazywała nową fryzurę z grzywką, pewnie wiele z nas zastanawiało się czy zmienić coś również w swoim wyglądzie. Prawdopodobnie była to tylko krótka myśl, ale czasem, gdy jakiś pomysł wpadnie do głowy, trudno jest z tym wygrać. Dawniej taki stan wywoływały grzywki, ale dzisiaj wielkim hitem niezmiennie od kilku sezonów pozostają boby!

ZOBACZ TEŻ: GWIAZDY BŁYSZCZĄ NA CZERWONYM DYWANIE W BEVERLY HILLS

W zeszłym roku co druga gwiazda pokazywała się w tej fryzurze, a wszystko wskazuje na to, że ten sezon nie przyniesie wielkich zmian, a najlepszym dowodem jest chociażby Charlize Theron , która pokazała swoją wielką metamorfozę i mocne skrócenie włosów na tegorocznych Oscarach.

W jej ślady poszła już kolejna gwiazda. Mandy Moore jeszcze niedawno zachwycała pięknym, lśniącym kucykiem , a dziś nie ma po nim nawet śladu!

Zdjęcie nowej fryzury opublikowała jej stylistka Ashley Streicher. Fotografia jest trochę tajemnicza i zdradza tylko kilka szczegółów zza kulis pracy nad nowym wizerunkiem gwiazdy. Ale to, co najważniejsze widać wyraźnie – włosy Mandy są zdecydowanie krótsze!

ZOBACZ TEŻ: ANNA LEWANDOWSKA PRZESZŁA METAMORFOZĘ. NA INSTAGRAMIE MORZE KOMPLEMENTÓW

Co Wy na to?