Jedną z najmodniejszych fryzur tego lata wciąż pozostaje bob. Na tak zdecydowane cięcie skusiło się już wiele hollywoodzkich gwiazd. Swoją nową fryzurę zaprezentowała m.in. Charlize Theron na uroczystości rozdania Oscarów, a niedługo potem w jej ślady poszła również Kaia Gerber i Emily Ratajkowski. Polskie gwiazdy również mają słabość do krótkiego cięcia, a jedną z pierwszych celebrytek, które zdecydowały się na boba była Małgosia Rozenek.

Celebrytka postawiła na mocne skrócenie włosów jeszcze w ubiegłym roku. Jej metamorfoza została pozytywnie odebrana przez fanów – wiele osób komplementowało nowy wygląd, oceniając fryzurę bardzo pozytywnie. Użytkownicy pod kolejnymi zdjęciami pisali, że krótkie włosy dodają jej dziewczęcego uroku.

KAIA GERBER MOCNO SKRÓCIŁA WŁOSY. W TEJ FRYZURZE WYGLĄDA NA WIELE STARSZĄ

Małgorzata Rozenek ma jednak słabość do długich pasm, co potwierdza jej najnowsze zdjęcie na Instagramie. Celebrytka właśnie pochwaliła się nową fryzurą. Zniknęły krótkie włosy do ramion a zamiast tego pojawiły się doczepione blond pasma, sięgające do pasa.

Oprócz wyraźnej zmiany długości włosów, widać lekkie odświeżenie koloru. Włosy przy nasadzie są zdecydowanie ciemniejsze, a sam odcień zyskał więcej blasku i lekkiego pojaśnienia.

Według Was w której fryzurze wygląda lepiej?

CHARLIZE THERON NA OSCARACH POSTAWIŁA NA RYZYKOWNĄ METAMORFOZĘ!

Małgorzata Rozenek znów w doczepach. Zmieniła nie tylko fryzurę

Małgorzata Rozenek znów w doczepach. Zmieniła nie tylko fryzurę