Małgorzata Rozenek-Majdan od lat utożsamiana jest z pięknymi, długimi blond włosami, które w zasadzie stały się już legendą. O jej włosach plotkuje się, zachwyca się nimi i rozlicza się je z kosztów. Internautki od dawien dawna główkowały się, w jaki sposób celebrytka dba o włosy, które dzisiaj nieoczekiwanie postanowiła obciąć.

ZOBACZ TEŻ: FANKI ZACHWYCONE FRYZURĄ MAŁGORZATY ROZENEK! TY TEŻ BĘDZIESZ JĄ CHCIAŁA!

Na jej Insta Stories pojawiły się filmy, za których pośrednictwem Małgorzata Rozenek poinformowała o zmianach. Niezwykle modne cięcie wykonał Amadeo Wilczewski. Lob prezentuje się niesamowicie i zdecydowanie może stanowić za inspirację do jesiennej metamorfozy.

Lobowe szaleństwo trwa już od dawna. Nic dziwnego, to fryzura, która pasuje do niemalże każdego kształtu twarzy a koszty jej utrzymania w dobrej kondycji i ładzie są naprawdę niziutkie. Rozkochała w sobie nie tylko celebrytów, ale i zwykłych śmiertelników.

ZOBACZ TEŻ: GWIAZDY KOCHAJĄ LOBA! KTO NOSI NAJMODNIEJSZĄ FRYZURĘ SEZONU? [SONDA]

Nowe loby wciąż pojawiają się na ulicach. Zdajemy sobie jednak sprawę, że obcięcie włosów może wywoływać takie obawy jak obcięcie kończyny, więc przygotowałyśmy mały przewodnik po tej fryzurze. Oto wszystko, co powinnaś wiedzieć:

Lob to dłuższa wersja uwielbianego przez wiele kobiet boba. Chwyta za kobiece serca, ponieważ wybierając tę fryzurę, nie trzeba decydować się ani na długie, ani na krótkie włosy. Jest łatwy w stylizacji i zapewnia mnóstwo przestrzeni na kreatywne fryzury.

Udając się do fryzjera, poproś o cięcie z przedziałkiem na środku. Będzie idealnie symetryczny i pozostawi możliwość zalotnego przerzucania włosów „na drugą stronę”. Powinnaś wiedzieć, że do lobów pasują też grzywki. Zwłaszcza popularne i pasujące do każdego kształtu twarzy curtains.

ZOBACZ TEŻ: SPRAWDZONE TRIKI DZIĘKI KTÓRYM DOBIERZESZ GRZYWKĘ DO KSZTAŁTU TWARZY

Wystylizujesz go na prosto, stworzysz idealne beach waves i zapleciesz z niego warkocz. Jak widzisz, możliwości jest bardzo wiele. To co? Idziemy do fryzjera?

Podoba się Wam?

Małgorzata Rozenek przeszła metamorfozę. Tak krótkich włosów jeszcze nie miała

Małgorzata Rozenek przeszła metamorfozę. Tak krótkich włosów jeszcze nie miała

Małgorzata Rozenek przeszła metamorfozę. Tak krótkich włosów jeszcze nie miała