Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z gwiazd, która utrzymuje regularny kontakt z fanami. W mediach społecznościowych systematycznie publikuje zdjęcia oraz filmy relacjonujące jej życie. Znana z kultowych blond pasm zaskoczyła wszystkich, gdyż postanowiła z nich zrezygnować na jakiś czas. Sekcja komentarzy ugina się od różnorakich opinii.

W poniedziałkowy wieczór perfekcyjna pani domu wybrała się na koncert amerykańskiego zespołu Guns and Roses, który odbył się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Taka okazja wymagała wyjątkowej stylówki.

ZOBACZ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK OBCIĘŁA WŁOSY?! CHŁOPIĘCA FRYZURA W RUDYM KOLORZE?

Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w czarnym, seksownym, zestawie w rockowym stylu. Stylizację złożoną ze skórzanej kurtki, szortów oraz topu odsłaniającego umięśniony brzuch celbrytka uzupełniła ciężką biżuterią z ćwiekami.

Choć stylizacja jest wyjątkowa, to fryzura przykuła najwięcej uwagi, gdyż Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na przefarbowanie włosów na różowo. Prowadząca „Projekt Lady” doczekała się wielu pozytywnych komentarzy, ale wśród nich znalazły się również opinie negatywne. Niektórzy internauci stwierdzili, że stylizacja jest żałosna…

ZOBACZ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK PRZESADZA Z DŁUGOŚCIĄ DOCZEPIANYCH WŁOSÓW? (FOTO)

Żałosne. Dzidzia piernik

Ktoś tu próbuje z siebie robić druga Dode heheheh

Śmieje się pani z Dody, a w tej stylizacji ewidentnie ją kopiuje, żenada!!!!!!

Nie chciałabym, zeby moja mama się tak ubierała 😀

Mimo hejtu, który pojawia się pod niemalże każdym zdjęciem Małgorzaty Rozenek-Majdan, naszym zdaniem prezentuje się znakomicie, a fryzura jest wręcz obłędna!

Co o niej sądzicie?