Od kilku dni Internet żyje włosami Małgorzaty Rozenek-Majdan. Według portali plotkarskich celebrytka przedłużyła je za niebotyczną kwotę. Kontrowersyjne skandynawskie doczepy miały kosztować ją ponad 30 tysięcy złotych. Perfekcyjna pani domu nie odniosła się oficjalnie do plotek i wciąż podsyca ogień, publikując nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Oczywiście z włosami w roli głównej.

Wczoraj na Instagramie ukazało się zdjęcie, na którym Małgorzata Rozenek-Majdan leży na podłodze z włosami ułożonymi w serca. Nie da się ukryć, że widać tu silną inspirację Kendall Jenner, która podobne zdjęcie wykonała trzy lata temu.

W komentarzach trwa dyskusja na temat inspiracji czerpanej z Jennerki, ale i ceny włosów oraz słuszności wykonywania tego typu zdjęć przez dojrzałą kobietę. Wielu internautów zachwyca się pomysłem celebrytki.

Piękne włosy więc wyszlo pięknie 😍😍😍

Polska Kendall Jenner ❤️❤️❤️❤️ super Pani Małgosiu!!!

To ja napisze co ja mysle: piekne zdjecie i zazdroszczę odwagi ponieważ mysle że nie każda dorosła i dojrzala kobieta zdecydowalaby sie na takie zdjęcie! Gratujuje i śliczne włoski 😛💓😊

Wow, ale fota❤❤❤gratuluję pomysłu i wykonania!!!!

Co o tym sądzicie?

#lotsoflove💕 @kendalljenner 😉

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)