Maja Rutkowski znów zmieniła fryzurę. Wcześniej widzieliśmy ją w króciutkich, ciemnoróżowych włosach, które następnie zmieniła na fioletowe warkoczyki. Jaką metamorfozę przeszła teraz? To totalna zmiana!

Justyna Steczkowska przeszła drastyczną metamorfozę – ma teraz blond włosy!

Maja Rutkowski

To żona popularnego polskiego detektywa, dzięki któremu zyskała swoją rozpoznawalność. Tworzą szczęśliwy związek od 2012 roku, ale dopiero w 2019 roku zdecydowali się go zalegalizować. Ślub i wesele pary kosztowały ponad milion złotych. To wydarzenie było szeroko komentowane głównie dzięki rozpoznawalności pary oraz przepychu. Maja, podobnie jak mąż, jest licencjonowanym detektywem i prowadzi z nim wspólny biznes. Rozgłos nie przeszkadza Mai, która jest bardzo aktywna w social mediach. Na swoim Instagramie chętnie dzieli się swoimi prywatnymi zdjęciami. Często wrzuca także swoje stylizacje, które warte są mnóstwo pieniędzy. Maja powoli skupia na sobie uwagę internautów, obecnie ma ponad 37 tysięcy obserwujących.

Fryzury z przedziałkiem na boku. W tym sezonie tak się upina włosy!

Fryzury Mai Rutkowski

W ostatnim czasie chwaliła się zmianami na swojej głowie. Pierwszą zaprezentowaną fryzurą były króciutkie ciemnoróżowe włosy, które następnie zmieniła na fioletowe, odważne warkoczyki. Tym razem znów postawiła na totalną odmianę. Na zdjęciu, które ostatnio opublikowała ostatnio, ma przepiękne długie blond pukle. Naturalniejszy kolor i spokojniejsza fryzura wyraźnie przypadły do gustu internautom, którzy nie szczędzili komplementów. Ich zdaniem Maja Rutkowski wygląda w takim wydaniu perfekcyjnie, a blond jest dla niej wręcz stworzony. Zgadzacie się z nimi?