Jedna z najbardziej lubianych przez gwiazdy makijażystek postanowiła pomyśleć o zmianie swojego wizerunku. Dlatego pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani zgodnie przyznali, że wygląda rewelacyjnie i przyznali, że takie uczesanie upodobniło ją do Natalii Siwiec. Zobacz, jak wygląda Magda Pieczonka w nowej fryzurze!

Wiosenne nowości kosmetyczne do makijażu i pielęgnacji. Najciekawsze produkty wybrane przez REDAKCJĘ

Magda Pieczonka

Magda Pieczonka to jedna z najbardziej cenionych wizażystek polskich gwiazd. Współpracowała z największymi gwiazdami. Jej makijaże mogliśmy podziwiać między innymi na Blance Lipińskiej, Klaudii El Dursi, Marcelinie Zawadzkiej oraz wspomnianej wyżej Natalii Siwiec! Swoje makijaże omawia na kanale na YouTube. Znajdziecie tam również przeróżne tutoriale i triki, którymi dzieli się ze swoimi widzami. Dodatkowo Magda prowadzi mnóstwo kursów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Od bardzo dawna zachwyca urodą tysiące ludzi. Magda Pieczonka w nowej fryzurze zrobiła prawdziwą furorę!

Piegi na twarzy – sposoby na stworzenie lekkiego, wiosennego makijażu

Magda Pieczonka w nowej fryzurze

Magdę na Instagramie obserwuje już ponad 601 tysięcy internautów. Wizażystka jest bardzo aktywna na swoim profilu i niemalże codziennie publikuje nowe zdjęcia oraz relacje, które opowiadają o jej codzienności oraz pracy. Jedno z ostatnich zdjęć, które opublikowała Magda, zaciekawiło internautów. Pokazała się w nowej odsłonie! Chociaż na razie to tylko peruka, to mnóstwo fanów nie szczędziło komplementów.

„Jestem bardzo ciekawa co powiecie na takie włosy? Ciemne i krótkie! Jakiś czas temu pierwszy raz pokazałam Wam się w peruce i makijażu innym niż zawsze. Obiecałam, że co jakiś czas będę tak eksperymentować” – tymi słowami zaczęła swój wpis. W dalszej części możemy przeczytać opis makijażu oraz użyte do jego stworzenia kosmetyki:

„Tym razem oko w bordowo-brązowym odcieniu i cieniowane usta.
Do makijażu oczu użyłam palety cieni KKW Beauty – Matte Cocoa oraz rzęs w pasku Lovenue by Magda Pieczonka x miracle, a na ustach konturówka Charlotte Tilbury – Foxy Brown i Szminka Charlotte Tilbury – Kim KW”.

Jak podoba Wam się Magda w takim wydaniu? Faktycznie przypomina Natalię Siwiec?