Moda na publikowanie starych zdjęć bardzo spodobała się celebrytom. Nie tylko hollywoodzkie gwiazdy chętnie brały udział w wyzwaniu #tenyearschallenge. Również wiele osób z polskiego show biznesu dało się wciągnąć do zabawy. Swoje dawne fotografie z sentymentem wspominały m.in. Edyta Pazura i Ewa Minge.

ZOBACZ TEŻ: MAFFASHION MA NOWĄ FRYZURĘ! ZOBACZCIE, JAK WYGLĄDA BLOGERKA (FOTO)

I chociaż o instagramowej zabawie nie jest już głośno, to jednak wiele gwiazd nadal chętnie dzieli się zdjęciami sprzed kilkunastu lat. Jedną z nich jest Maffashion, która niedawno zamieściła na swoim profilu fotografię, na której pozuje w długich, czarnych włosach.

Celebryta zaskoczyła swoich fanów podwójnie. Pokazała jak wyglądała, kiedy miała 16 lat. Jej wizerunek od tego czasu mocno się zmienił, ale blogerka postanowiła odtworzyć wygląd sprzed kilku lat.

no to chyba pierwszy raz takie #tb 😅🔥 Po przesunięciu palcem – ja w wieki 16/17 lat! Fota zrobiona „tosterem” zaraz po skończeniu tańców. Tak, czarne włosy. A teraz znalazłam perukę identyczna z fryzura, która mialam jako nastolatka. Look tez na potrzebę „porównania”. Czekam na opinie! Jak dużo się zmieniło?

ZOBACZ TEŻ: MAFFASHION POKAZAŁA SWÓJ ULUBIONY ROZŚWIETLACZ. KUPICIE GO W ROSSMANNIE!

Na pierwszym zdjęciu pozuje w peruce z długich czarnych włosów. Następne zdjęcia są już dawnymi fotografiami, kiedy Maff nosiła ciemne proste włosy jako nastolatka.

Bardzo się zmieniła?

Maffashion pokazała jak wyglądała zanim została blogerką. Zaskoczyła wszystkich

Maffashion pokazała jak wyglądała zanim została blogerką. Zaskoczyła wszystkich

Maffashion pokazała jak wyglądała zanim została blogerką. Zaskoczyła wszystkich