Wielki powrót trendów z lat 90. lansują wszystkie najpopularniejsze celebrytki i instagramerki. Długie, satynowe spódnice, kolorowe makijaże, kapelusze, spodnie bojówki – to tylko niektóre z elementów ich stylizacji pojawiające się na zdjęciach. Ale największe zmiany to te, które dotyczą włosów. A w tym przypadku również nie brakuje inspiracji. Kolejną celebrytką, która zdecydowała się na wielką metamorfozę jest Maffashion.

Jedną z najnowszych fryzur, lansowaną przez stylistów jest Shaggy Hair, czyli mocno wycieniowane, pełne objętości włosy. Ale mimo kolejnych propozycji, ulubieńcem gwiazd wciąż pozostaje bob.

PATRYCJA KAZADI W NAJMODNIEJSZYM DODATKU DO WŁOSÓW. WYGLĄDA GENIALNIE!

To klasyczne już cięcie, na które skusiły się m.in. Kim Kardashian czy Kaja Gerber.Również polskie celebrytki chętnie eksperymentują z tą fryzurą. Chociaż zazwyczaj okazuje się, że to tylko tymczasowa zabawa wizerunkiem.

Kolejną gwiazdą, która dołączyła do miłośników boba jest Maffashion. Na jednym z jej ostatnich zdjęć pozuje w krótkich włosach, sięgających do połowy szyi. Ale nie tylko kształt fryzury wzbudza wielkie zainteresowanie wśród jej fanów, sam kolor włosów również jest jednym z najmodniejszych w tym sezonie.

Maffashion wybrała jasny, fioletowy odcień. Całość stylizacji dopełnia satynowa sukienka w zwierzęcy print i muszelkowa biżuteria. Fanom inluencerki bardzo spodobał się taki wizerunek, a wielu z nich namawiało celebrytkę, by zdecydowała się na stałą zmianę fryzury. A Wam jak się podoba w takich włosach?

KENDALL JENNER W KOŃCU POSTAWIŁA NA FRYZURĘ, KTÓRĄ JEJ SIOSTRY UWIELBIAJĄ OD LAT

Maffasahion postawiła na mocną zmianę. Ma najmodniejszą fryzurę lata

Maffasahion postawiła na mocną zmianę. Ma najmodniejszą fryzurę lata