Jeszcze kilka lat temu szare włosy były czymś, co każda z nas wolałaby ukryć. Tymczasem najnowsze trendy w koloryzacji mocno trzymają się tego odcienia, a coraz więcej kobiet decyduje się na mocne rozjaśnienie, dzięki któremu udaje im się osiągnąć efekt siwizny.

ZOBACZ TEŻ: PRZYGOTUJ SIĘ NA CLAVI CUT – TO CIĘCIE JUŻ WYPRZEDZA BOBA!

Kolor ten stał się na tyle popularny, że coraz więcej kosmetycznych firm zajmujących się produkowaniem farb do włosów rozpoczyna sprzedaż produktów do samodzielnego malowania włosów na siwy odcień.

A jedna z największych urodowych marek – L’Oreal Paris właśnie ogłosiła, że jest to najpopularniejszy kolor włosów na 2019 rok.

Srebrne włosy są nie tylko topowym kolorem pojawiającym się na wybiegach, ale to też świetny kolor dla kobiet w każdym wieku. Symbolizuje charyzmę, energię i szyk – tłumaczy Orrea Light wiceprezes do spraw marketingu marki L’Oreal.

Po zbadaniu wszystkich aktualnych trendów zdecydowano, że srebrne pasma to nadal najpopularniejszy kolor. Pojawia się wszędzie – w mediach społecznościowych, na pokazach największych domów mody, w magazynach. Kochają go też gwiazdy i influencerki. Jak widać siwe włosy to nadal silny trend, który pozostanie z nami jeszcze przez jakiś czas.

ZOBACZ TEŻ: CHOCOLATE LILAC TO KOLEJNY HIT WIOSENNEJ KOLORYZACJI! JUŻ ROBI SPORO ZAMIESZANIA

Podoba Wam się ten kolor?