Chociaż połowa wakacji już za nami, nie jest jeszcze za późno na przetestowanie wakacyjnych trendów. Możesz wybrać Jelly Nails, spróbować neonów na powiekach, pomarańczowej szminki albo pójść do fryzjera i obciąć włosy na boba – tak jak zrobiła to niedawno Lindsay Lohan.

ODWAŻNA METAMORFOZA HALSEY. EFEKT JEST NIESAMOWITY!

Celebrytka od wielu lat nosiła długie, rude włosy, ale jedno z jej ostatnich zdjęć na Instagramie wskazuje, że to już przeszłość. Lindsay pożegnała długie pasma i zamieniła je na o wiele krótszego boba. W tej decyzji pomógł jej jeden z najpopularniejszych stylistek gwiazd – Jhonatan Rendon, który również udostępnił zdjęcie, oznaczają je hasztagiem #shorthair.

Na fotografii wyraźnie widać różnicę w długości włosów, a kolejnym dowodem spektakularnej zmiany są leżące z tyłu długie pasma. Niestety nie wiadomo czy zmianie uległ także kolor włosów, ponieważ zdjęcie jest czarno-białe. Ale już sama decyzja o tak mocnym skróceniu pasm sprawia, że jest to kolejna wielka metamorfoza tych wakacji.

Lindsay Lohan dołączyła do grona miłośniczek boba – tak samo jak Kaia Gerber, Reese Witherspoon i Sandra Bullock. Jak Wam się podoba taka zmiana?

VANESSA HUDGENS PRZYŁAPANA BEZ MAKIJAŻU! SZOK!