Lexi, a właściwie Aleksandra Domańska brała udział w kontrowersyjnym reality-show „Hotel Paradise”. Dała się poznać, jako jedna z najbarwniejszych i szalonych uczestniczek – mimo, że dosyć szybko pożegnała się z programem. Aleksandra nigdy nie ukrywała, że przykłada ogromną uwagę do swojego wyglądu. Postanowiła wprowadzić zmiany i wybrała modną grzywkę. Fani przyznali, że wygląda jak inna osoba. Udana metamorfoza?

Mateusz Maga z Top Model przeszedł ogromną zmianę! Zobacz jak teraz wygląda

Lexi postawiła na metamorfozę włosów, pokazała się w grzywce

Niedawno poznaliśmy zwycięzców pierwszej, polskiej edycji „Hotel Paradise”. Wygranymi okazała się Marietta i Chris, którzy w finale zmierzyli się z Martyną i Latino. O tym kto wygra, decydowali byli mieszkańcy rajskiego hotelu. Zdecydowaną większością głosów zwyciężyła Marietta i Chris, których połączył reality-show i postanowili się związać po skończeniu nagrań.

Lexi w programie dała się poznać jako atrakcyjna blondynka, która nie wstydzi się pokazywać swojej kobiecej sylwetki. Na Instagramie pokazuje efekty sesji zdjęciowych, które wzbudzają spore kontrowersje. Celebrytka przyznała, że zwraca ogromną uwagę na to, jak wygląda. Aleksandra nie ukrywała, że lubi medycynę estetyczną i chętnie z niej korzysta. Jakiś czas temu powiększyła biust i usta.

Polka wygrała brytyjski konkurs Top Model! Poznajcie Arletę Kupiec (FOTO)

Z powodu operacji biustu musiała pożegnać się z chodzeniem po wybiegach. Zamiast tego realizuje się jako fotomodelka. Na najnowszym zdjęciu Lexi zapozowała w zmysłowej bieliźnie, przy okazji – oprócz kobiecej sylwetki pokazując nową fryzurę. Fani skojarzyli, że Aleksandra najprawdopodobniej zdecydowała się na perukę i mieli rację.

Internauci przyznali pod zdjęciem, że w grzywce i prostych włosach celebrytka wygląda zupełnie inaczej.

Prawie Cię nie poznałem w tych włosach Lexi.

Hot.

Super. Skąd peruka??

Świetna zmiana! – pisali obserwatorzy

A wy, jak uważacie, dobrze jej z grzywką?