Różowe włosy miały swoją chwilę – nosiły je Kylie Jenner i Khloe Kardashian, a nawet Bella Hadid! Pastelowe kolory to trend, który wcale nie zamierza zniknąć wraz z 2018. Ale jeśli nie jesteś akurat fanką różu, możesz spróbować zabawy z innymi kolorami, bo do gry właśnie wkracza kolejny odcień, który wywoła sporo zamieszania!

ZOBACZ TEŻ: KOLEJNE NOWOŚCI FENTY BEAUTY. ŚWIĄTECZNY PREZENT OD RIRI TO POMADKI MATTHEWOISE

A najlepszym przykładem tego, że w zbliżającym się sezonie powoli pożegnamy róż jest Lady Gaga , która już farbuje swoje włosy na lekki liliowy kolor.

Gaga to gwiazda, która jest znana z wyznaczania nowych trendów. Ona nie podąża za modą, ale ją tworzy. I tak jest również w przypadku włosów! Piosenkarka właśnie zamieniła platynę na piękną lilię.

Nowy kolor włosów po raz pierwszy został zauważony na Instagramie. Na zdjęciu, które jej chłopak Christian Carino opublikował na swoim koncie widzimy pokryte delikatnym fioletem włosy, które przy końcach znowu rozjaśniają się do platyny.

Jeśli nadal nie wierzysz, że to właśnie lilia będzie najgorętszym trendem 2019 roku, może przekona Cię fakt, że liczba wyszukiwać tego hasła w mediach społecznościowych wzrosła o 1077 procent!

ZOBACZ TEŻ: ZACHOWAJ GŁADKĄ I ROZŚWIETLONĄ SKÓRĘ AŻ DO WIOSNY I NIE DAJ SIĘ ZIMIE!

Dacie się skusić?