Lady Gaga wykorzystała wycieczkę prasową promującą film House of Gucci jako okazję do zaprezentowania oryginalnych stylizacji, ale także do eksperymentowania z szeroką gamą fryzur. Nosiła te z kokardami w stylu lat 60., pokazała długie włosy z prostą grzywką oraz fale w stylu starego Hollywood. Jednak to elegancki blond bob, który pokazała podczas premiery filmu w Los Angeles naprawdę przyciągnął uwagę.

Kształt twarzy a długość włosów: Jaka fryzura pasuje do Ciebie najbardziej?

Krótką fryzurę wybrała sama Lady Gaga jak i jej fryzjer Frederic Aspiras. Nowe uczesanie uzupełniały stylizację składającą się z oszołamiającej sukni Valentino Haute Couture. Krótka fryzura była strategicznym wyborem, która pomogła pokazać długie diamentowe kolczyki i pasujący naszyjnik. To nie pierwszy raz, kiedy widzimy Lady Gagę eksperymentującą z krótkimi włosami. Jesteśmy też przekonani, że nie będzie ostatni. Wiemy też, że Gaga i Aspiras lubią eksperymentować z perukami, więc i ta stylizacja mogła być peruką.

Artystka zasłynęła z oryginalnych stylizacji i kontrowersyjnych stylizacji. Trasa promocyjna filmu House of Gucci również taka była. Mimo wszystko opinia publiczna nie przestaje mówić i pytać o sukienkę z mięsa. Z tego powodu piosenkarka postanowiła wypowiedzieć się na ten temat. Poniżej znajdziesz artykuł, w którym przywołujemy słowa artystki.

Lady Gaga po raz pierwszy o najbardziej kontrowersyjnej stylizacji wszech czasów

Daj nam znać w komentarzu, czy widziałaś już film, w którym główną rolę zagrała piosenkarka.

Manikiurzystka pokazała najgorsze paznokcie swoich klientek. To filmik tylko dla osób o mocnych nerwach

Sonda

film

Czekasz na premierę tego filmu?