Żadna z sióstr Kardashian nie ma takiej słabości do peruk jak Kylie Jenner. Jeszcze do niedawna nosiła długie czarne doczepy, które od czasu do czasu wymieniała na fioletowe lub platynowe pasma. Ale od kiedy jedna z jej starszych sióstr zdecydowała się na mocne cięcie, najwidoczniej również Kylie zapragnęła spektakularnej zmiany.

Chodzi oczywiście o nowego boba Kim Kardashian. Niedawno celebrytka pokazała się w odmienionej fryzurze, czym przyciągnęła zainteresowanie mediów. Najwidoczniej jej młodsza siostra nie chciała pozostawać w tyle, bo już kilka dni później opublikowała zdjęcie w identycznej fryzurze.

NIEZWYKŁA METAMORFOZA UCZESTNICZKI 1 EDYCJI PROJEKT LADY

Trzeba przyznać, że nawet w różnych fryzurach siostry Kardashian-Jenner są do siebie bardzo podobne, a teraz kiedy ich włosy są identyczne naprawdę trudno je odróżnić. Ciekawe tylko czy w tym przypadku to na pewno długotrwała zmiana czy tylko kolejna zabawa z perukami. Faktem jest, że to już kolejne gwiazdy, które zdecydowały się na ultrakobiece, krótkie cięcie – oprócz nich wielkimi fankami tej fryzury okazały się być Charlize Theron, Kaia Gerber czy Emily Ratajkowski.

To tylko potwierdza fakt, że bob to doskonałe rozwiązanie dla każdego, niezależnie od kształtu twarzy i struktury włosów.

JULIA WRÓBLEWSKA W RÓŻOWYCH WŁOSACH. TO CO ZROBIŁA Z BRWIAMI ZASKAKUJE

Kylie Jenner wygląda dokładnie jak jedna z sióstr. Wszystko przez nową fryzurę

Kylie Jenner wygląda dokładnie jak jedna z sióstr. Wszystko przez nową fryzurę