Kylie Jenner przeszła już wiele metamorfoz. Większość z nich było jedynie chwilową zmianą. Neonowe długie pasma i krótkie blond boby zazwyczaj zamienia na czarne, długie włosy, do których ma widoczną słabość. To w takim wydaniu najczęściej pokazuje się swoim fanom.

Kylie Jenner kopiuje swoją mamę. W nowej fryzurze wygląda zupełnie jak Kris

Najmłodsza z rodziny Kardashian/Jenner często inspiruje się starszą siostrą Kim. Celebrytka niejednokrotnie pokazywała się w fryzurze, którą wcześniej lansowała żona Kanyego Westa. Podobnie jest też tym razem.

Niedawno na Twitterze Kim Kardashian pojawiło się zdjęcie, na którym celebrytka pozuje w długich, lekko pofalowanych włosach w kolorze karmelu. Kilka dni później młodsza siostra również udostępniła fotografię, na której widać widoczną inspirację. Jej nowe włosy mają identyczny kolor.

Kim Kardashian w pięknym miodowym kolorze. Rezygnuje też z prostych włosów

W najnowszych trendach w wiosennej koloryzacji włosów to właśnie ten odcień jest jedną z wiodących inspiracji. Kim i Kylie jako właścicielki jednych z najpopularniejszych marek kosmetycznych są na bieżąco w świecie stylizacji włosów. Być może to karmelowy brąz zastąpi jasne, platynowe włosy i pastelowe odcienie, które do niedawna były numerem jeden w koloryzacji włosów.