To miał być świetny żart, ale jego autorowi ewidentnie coś nie wyszło. Chyba, że to jednak dzieło nie bezmyślnego dowcipnisia, ale bezwzględnego sadysty. Tragiczne efekty przemawiają jednak za tą drugą opcją. Bo co trzeba mieć w głowie, żeby zrobić coś tak bardzo podłego?

O sprawie dowiadujemy się dzięki matce poszkodowanej dziewczyny. Nastolatka została oszpecona przez sprawdzony kosmetyk kupiony w centrum handlowym. A raczej groźną mieszankę, którą musiał przygotować jeden z klientów sklepu.

Podczas streamu na żywo wypadły jej włosy. Ta kobieta wyłysiała w kilka sekund

Wszystko wskazuje na to, że ktoś wymieszał odżywkę do włosów z kremem do depilacji.

Krem do depilacji wyrządził ogromne szkody

Uważajcie na kosmetyki do włosów kupowane w marketach. Moja córka nabyła niedawno odżywkę i ktoś musiał wymieszać ją z kremem do depilacji! Kiedy to piszę, ona traci kolejne włosy i płacze. Nie zauważyła, że specyfik powinien być biały, a teraz jest obrzydliwie różowy. Policja właśnie zabezpiecza nagrania z monitoringu, aby wykryć sprawcę.

 

Córka chciała się ratować przedłużając włosy, ale te stały się tak słabe, że wypadają garściami. Nic nie da się zrobić. Zmuszona była je zgolić, a ja nie mogę patrzeć na jej cierpienie. Choć według mnie wciąż jest piękna

– napisała na Facebooku

Sytuacja jest naprawdę poważna, bo wciąż nie wiadomo, kto stoi za tym tragicznym w skutkach „żartem”. Rodzina nastolatki zbiera w Internecie pieniądze na leczenie dziewczyny, perukę oraz pokrycie kosztów związanych z ewentualną sprawą sądową.

Zrozpaczona matka apeluje, by uważnie przyglądać się kosmetykom kupowanym w takich miejscach. Dziś ktoś wymieszał odżywkę do włosów z kremem do depilacji. Jutro może połączyć krem do twarzy ze żrącym kwasem.

Nie pij tego, jeśli chcesz mieć piękne włosy. Możesz nawet… wyłysieć!

Internauci są zszokowani tą historią i okazują ogromne wsparcie dla poszkodowanej.

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się? Szokujące doniesienia