Kate Middleton nie jest fanką radykalnych zmian w wyglądzie. Od lat wierna jest jednemu stylowi, za który cenią ją miliony kobiet na świecie. Księżna stawia na prostą elegancję, zawsze zachwycając klasą i szykiem. Podobnie jest w przypadku jej włosów – charakterystyczną fryzurą Kate są jej kasztanowe fale sięgające lekko za ramiona.

Tak wyglądała druga suknia ślubna Kate Middleton. Prawie nikt jej nie widział!

Tego lata księżna Cambridge pozwoliła sobie jednak na odrobinę szaleństwa, decydując się na lekkie rozjaśnienie włosów, które uzyskała dzięki subtelnym karmelowym refleksom. I ku zaskoczeniu wszystkich, nie był to koniec eksperymentów księżnej z wizerunkiem.

Kate wraz z mężem Williamem towarzyszyła swoim dzieciom podczas pierwszego dnia w szkole i to właśnie wtedy mogliśmy zobaczyć jej nową fryzurę. Księżna zdecydowała się na jeden z najmodniejszych odcieni tego sezonu – pszeniczny blond ze złotymi refleksami.

Selena Gomez zmieniła fryzurę! Zdecydowała się na drastyczne cięcie

Wielbiciele rodziny królewskiej są zachwyceni zmianą, a media przewidują, że w ślady księżnej błyskawicznie pójdzie wiele jej fanek. Trzeba przyznać, że Kate naprawdę promienieje. Nowy kolor dodał jej blasku i pięknie odświeżył fryzurę.

Zmiana na plus?