Zmiana fryzury to fantastyczny sposób na odświeżenie wizerunku. Eksperymentowanie z teksturą i długością to zabawa dla odważnych, jednak jeśli się na nią zdecydujesz, istnieje duża szansa, że będziesz bardzo zadowolona. Przed metamorfozą warto sprawdzić, co proponują światowej sławy styliści. I tu wkraczamy my. Przychodzimy do Ciebie z najmodniejszymi propozycjami na nadchodzącą wiosnę.

LUCY HALE

Bob z zaczesaną na bok grzywką to najmodniejsze cięcie nadchodzącego sezonu. Tego typu stylizacja pasuje do kobiet o owalnym kształcie twarzy. Walczysz z osłabionymi, cienkimi włosami? Ta fryzura ukryje Twoje problemy.

ZOBACZ TEŻ: ODTWORZENIE JEDNEGO Z NAJWIĘKSZYCH TRENDÓW TEJ WIOSNY ZAJMIE CI KILKA SEKUND

Zoë Kravitz

Aktorka udowadnia, że krótkie włosy mogą być seksowne. Dołączając do grona gwiazd, które zdecydowały się na krótkie cięcie, udowodniła swoją odwagę. To bardzo pozytywna zmiana, zwłaszcza że zwykle mieliśmy okazję oglądać ją w długich dredach. Pomimo tego, że włosy są naprawdę krótkie, fryzura pixie wygląda kobieco, zmysłowo i seksownie.

Mila Kunis

Loby pasują niemalże do każdego kształtu twarzy, choć tu ponownie polecamy je kobietom obdarzonym okrągłymi buziami. Dobrze komponują się z grzywkami, jak i bez nich. Lob to fryzura dla kobiet, które boją się drastycznych metamorfoz, ale jednak pragną coś zmienić.

ZOBACZ TEŻ: WŁOSY W KOLORZE SOKU OWOCOWEGO: NAJMODNIEJSZA KOLORYZACJA NADCHODZĄCEJ WIOSNY

Scarlet Johanson

To propozycja dla pań, które pragną ciekawej metamorfozy, jednak obawiają się króciutkich pixie hair. Kluczem tej fryzury jest cieniowanie. To opcja dla kobiet, które chcą pochwalić się szyją, bez rezygnacji ze stylizacji włosów.