Odkąd pamiętamy Kris Jenner była królową pixie. Krótkie, czarne włosy to jeden z jej znaków rozpoznawczych, podobnie jak długie włosy Kourtney, albo pełne usta Kylie. Ale jak to bywa w rodzinie Kardashianów nic nie trwa wiecznie, tym bardziej jeśli chodzi o wizerunek…

Wszystko zaczęło się od krótkiego blond boba Khloe , jej spektakularna zmiana szybko jednak musiała ustąpić miejsca Kim i jej czerwonym włosom . Ale to nie koniec zmian, teraz przyszedł czas na Kris, która swoim nowym wyglądem pozostawiła córki daleko w tyle!

ZOBACZ TEŻ: KRIS JENNER ZMIENIŁA FRYZURĘ. WYGLĄDA JAK SZÓSTA SIOSTRA KARDASHIAN-JENNER?

Jak wiadomo, Kris nigdy nie była zwolenniczką peruk, dlatego każda zmiana, na którą decyduje się celebrytka jest traktowana całkiem na serio. I tak jest też tym razem. Kris pożegnała krótkie cięcie i zdecydowała się na zapuszczenie włosów! A fani są zachwyceni tym pomysłem. Wiele osób napisało, że wygląda rewelacyjnie, a nowa długość zupełnie odmieniła jej wygląd.

Do tej pory na instagramie Kris nie pokazało się zdjęcie, w którym możemy zobaczyć jej najnowszą fryzurę, ale stylista Kardashianów Jorge Serrano zdążył już pochwalić się nowym wizerunkiem swojej klientki. Pocieniowane pasma sięgające lekko poza ucho to zupełna nowość u Kris, która przyzwyczaiła nas do krótkich cięć. Jesteśmy ciekawe czy celebrytka będzie miała tyle cierpliwości, by zapuścić włosy do takiej długości jak Kourtney albo Kim. Jak narazie najbliżej jej do nowego, krótkiego boba Khloe.

ZOBACZ TEŻ: NIE MOŻEMY WYJŚĆ Z SZOKU PATRZĄC NA NOWE ZDJĘCIA KRIS JENNER… W BLONDZIE!

Chciałybyście zobaczyć ją w takim wydaniu?

Kris Jenner przeszła metamorfozę. Znowu kopiuję jedną z córek