Po długich miesiącach spędzonych w zamknięciu wiele z nas nastawia się na spektakularne metamorfozy fryzjerskie. I zakładając, że poznałyśmy PRAWDZIWE znaczenie słowa odrosty, wiele kobiet podczas farbowania zdecyduje się na jasne odcienie. Zresztą potwierdzają to nawet sami styliści fryzur. Mamy ochotę na lekkie fryzury podprawiające nastrój.

Jednym z kolorów, który podczas pandemii zyskał gigantyczną popularność, jest stworzony przez brazylijskiego eksperta kremowy odcień waniliowy. Spopularyzowany przez modelkę Gabriellę Borges zyskał miano „gotowego na lato”.

Czy kolor ten pomoże nam zrzucić spodnie dresowe i wrócić do prawdziwego świata? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne, po koloryzacji konieczne będą comiesięczne wizyty na korektę, więc tak czy owak, będziemy zmuszone do opuszczenia domu.

Czym jest curlyage? Koloryzacja włosów wkracza na wyższy poziom

Jak farbować włosy?

 

Sonda

Jak farbować włosy

Masz w planach postpandemiczną metamorfozę fryzjerską?

Szukasz więcej fryzjerskich inspiracji? Wspaniale! Poniżej znajdziesz więcej ciekawych pomysłów na postpandemiczną metamorfozę. Niezależnie od tego czy zastanawiasz się, w jaki sposób obciąć włosy, czy szukasz koloryzacji idealnej, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj, że farbowanie włosów to dopiero początek. Zadbaj również o wewnętrzną zmianę i dbaj o swoje wewnętrzne dziecko.

Shadowing – nowy trend koloryzacji włosów

Koloryzacja włosów Ash Mauve. Pogodzi wszystkie blondynki i brunetki

Reverse contrast to koloryzacja, na którą wszyscy czekaliśmy

„Odwrócone selfie”. Dove pokazuje jak wielką presję wywierają na nas media społecznościowe