Kourtney Kardashian przymusową izolację spędza ze swoimi dziećmi w domu. Podczas kwarantanny stawia na naturalny wygląd. Gwiazda rezygnuje z makijażu, długo siedzi w piżamie, a także o wiele rzadziej myje włosy.

Kourtney Kardashian o myciu włosów na kwarantannie

Kourtney Kardashian już wcześniej zdradziła, że pozwala sobie na lenistwo.

Kourtney Kardashian łysieje. Nie ma włosów na środku głowy

Tak, wciąż jesteśmy w piżamach z poprzedniej nocy i jeszcze nie wyszczotkowaliśmy włosów, ale byliśmy zajęci ważnymi sprawami, takimi jak medytacja, czytanie książek, oglądanie filmów, pieczenie, taniec w kuchni, a co najważniejsze, naprawdę wyluzowaliśmy i spędzamy razem czas – napisała.

Celebrytka w swojej relacji na Instagramie powiedziała, że obecnie myje włosy rzadziej niż wcześniej – robi to raz w tygodniu. Pozwala im produkować naturalne olejki, które mają je pielęgnować.

Kourtney zdradziła również, że sekretem jej pięknych włosów jest jedwab. Używa gumek z tego materiału, aby je związywać, co zapobiega ich wyrywaniu i szarpaniu. Kiedy na noc nakładała na włosy olej, owijała je w turban z jedwabiu. Jej pościel i piżama również są jedwabne, dzięki czemu zachowuje zdrowy i młody wygląd skóry.

Kardashianka nie jest jedyną gwiazdą, u której częstotliwość mycia włosów zaskakuje. Doda zdradziła kiedyś, że robi to raz na 2 tygodnie.

Zobacz: https://www.kozaczek.pl/nie-uwierzysz-od-ilu-dni-doda-nie-myla-swoich-wlosow-wygladaja-na-tluste/