Podczas wyboru koloru włosów na jesień, zazwyczaj większość kobiet sięga po ciemniejsze blondy lub głębokie, ciepłe brązy. Po letnim szaleństwie pastelowych włosów i neonowych sombre jesienne miesiące wydają się być zupełnym przeciwieństwem. Na całe szczęście na kolejny, zimowy sezon pojawia się sporo ciekawych propozycji, które są kompromisem między wakacyjnym szaleństwem, a spokojnymi jesiennymi odcieniami. Sprawdź najmodniejsze koloryzacje włosów na zimę 2020.

Trendy w zimowym makijażu. Stawiamy na dwa mocne akcenty

Smoky Gold

Wielką fanką tej koloryzacji jest Natalie Portman. To piękny, głęboki brąz z delikatnymi odcieniami złota.  Jaśniejsze pasma z przodu dodają lekkości i przywołują wspomnienie lata. Całość wygląda jak naturalne rozświetlenie słońcem.

Blond z elementem szarości

To obecnie jeden z najmodniejszych odcieni blondu. Uzyskanie naturalnej głębi koloru połączone z jasnymi pasmami sprawia, że kolor nie wymaga częstych wizyt u fryzjera. Chłodny odcień pięknie łączy się z ciemniejszym, grafitowym kolorem u nasady, sprawiając, że odrosty nie są aż tak widoczne.

Mulled wine hair. Oto najbardziej kultowa zimowa koloryzacja

Dyniowy róż

Ta koloryzacje przełamuje monotonię. Dyniowy róż wygląda niesamowicie pięknie zarówno na długich, jak i krótszych pasmach. Nieoczywisty kolor zachowany w tonacji lekkiej pomarańczy i różu jest przewidywany jako najmocniejszy trend przyszłego roku.

Deep Bronze

Coś dla fanek intensywnych, ciemnych  brązów. Czekoladowy, głęboki kolor z pięknym, chłodnym odcieniem na końcach pasm to nowa propozycja sombre.