Przed wyborem miejsca koloryzacji włosów stawała niejedna z nas. Farbować w domu, czy u profesjonalisty w salonie? Można długo zastanawiać się nad odpowiedzią lub wybrać opcję bezpieczniejszą –  zapytać ekspertki. Tak też zrobiłyśmy. Odpowiedzi na pytanie szukamy u Maryli Kaczmarek z Akademii Perfect Hair Warszawa, ambasadorki marki System Professional.

Jakie techniki koloryzacji włosów królują w salonach oraz która z nich jest najmodniejsza?

Profesjonalne marki do koloryzacji, jak Wella Professionals oferują obecnie niemalże nieskończoną ilość technik i najnowocześniejszych produktów do koloryzacji. Najbardziej pożądanym efektem jest wielowymiarowość, która podkreśla wybrane obszary poprzez rozjaśnienie i tworzenie łagodnych płynnych przejść z refleksami. Air touch to kolejna pożądana technika, od jasnych blondów po całą paletę kolorystyczną, technika głównie polecana do cienkich, delikatnych włosów.

Koloryzacja włosów

Dlaczego włosy najlepiej farbować w salonie fryzjerskim?

Ko­lo­ry­za­cja w sa­lo­nie to naj­bez­piecz­niej­sze roz­wią­za­nie dla wło­sów. Nie tyl­ko ma­my pew­ność, że bę­dzie zgod­na z tren­da­mi, a po­prze­dzi ją pro­fe­sjo­nal­na dia­gno­za, ale też wi­zy­ta u fry­zje­ra pro­fe­sjo­na­li­sty to gwa­ran­cja naj­no­wo­cze­śniej­szych tech­ni­k ko­lo­ry­za­cji, naj­wyż­szej ja­ko­ści pro­duk­tów i pro­fe­sjo­nal­nej pie­lę­gna­cji po za­bie­gu.

Kolory najbezpieczniejsze dla włosów to…? 

Wszystkie pod warunkiem, że wykonuje je profesjonalista. Im mniej ingerencji w strukturę włosów tym w lepszej pozostaną kondycji.

W jaki sposób pielęgnować włosy po koloryzacji w salonie?

Pielęgnacja po koloryzacji w domu jest najważniejszym elementem i kontynuacją pracy wykonanej w salonie. Odpowiednio dobrane produkty utrzymają piękny kolor włosów, zregenerują je i pozwolą zachować dobrą kondycję włosów. Pielęgnacja w domu jest  obowiązkowa,  jeśli chcemy mieć włosy zdrowe lśniące i pełne energii.

Koloryzacja włosów

Szukasz najlepszej koloryzacji? Odwiedź salon Wella Color Master! Color Master to program marki Wella Professionals jednoczący najlepszych fryzjerów – prawdziwych ekspertów koloryzacji, którzy stale doskonalą swoje umiejętności, poznają nowe techniki i trendy. Wybierając salon z logo Color Master możesz być pewna, że spotkasz się tam z profesjonalistami, którzy zapewnią Ci właściwą diagnozę i konsultację, a efekt  będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami – zarówno co do koloru, jak i jakości włosów.

Mamy też dla Ciebie wyjątkową promocję!

Jeśli odwiedzisz salon Color Master, wykonasz dowolną usługę koloryzacji i kupisz produkt Wella Professionals – szampon z linii INVIGO, o pojemności 250 ml, dostaniesz gratis!

Nie czekaj i oddaj się w ręce najlepszych kolorystów już dziś!

Wszystkie salony należące do programu znajdziesz TUTAJ.