Wiosna dopiero się rozpoczęła, a my już mamy za sobą kilka bardzo interesujących propozycji na metamorfozę. Jedną z nich jest chociażby skandynawski blond, a zaraz potem pojawiło się również pomysł na miodowe refleksy oraz stonowany i bardzo elegancki odcień nude. Ale to nadal nie koniec, bo właśnie przyszedł czas na kolejny trend, który może być idealnym kompromisem między blondem i ciemnym brązem. Ta koloryzacja włosów będzie hitem wiosny!

Koloryzacja włosów Ash Mauve

Ash Mauve to jeden z najmodniejszych wiosennych kolorów. Ale w przeciwieństwie do bardzo jasnych odcieni blondu, to bardziej poręczna propozycja, która nie wymaga aż tak mocnego rozjaśniania pasm.

Fryzury z plecionką w roli głównej. Cudne propozycje na lato

Cała koloryzacja wpada w fiołkoworóżowe tonacje, ale z pewnością nie można zaliczyć ją do trendu pastelowych włosów. Między cieplejszymi fiołkowymi odcieniami przebija się ciemniejsza barwa popiołu, która stanowi podstawę całej koloryzacji.

Sam twórca Ash Mauve stylista fryzur zdradził, że koloryzacja powstała dosyć przypadkowo poprzez korekcję wcześniejszego odcienia.

A oprócz tego, że wygląda naprawdę zachwycająco, Ash Mauve ma też wiele innych zalet. W przeciwieństwie do bardzo jasnych odcieni, wpadający w popiołowo-fioletowe barwy kolor jest o wiele mniej szkodliwy dla pasm. Przede wszystkim dlatego, że aby go osiągnąć nie potrzeba stosować mocnego rozjaśniania.

Trzy odcienie rudości, które są teraz bardzo HOT! Będziesz chciała je wypróbować

Pomysł na kolor jest bardzo uniwersalny i będzie pasował do każdej karnacji, w głównej mierze dlatego, że nie wpada ani w zbyt chłodne, ani ciepłe tonacje.

Jak Wam się podoba?