Koloryzacja hot cheetos miała swoje pięć minut podczas debiutu na pokazie kolekcji Chromat. Ci, którzy myśleli, że szybko stanie się trendem, o którym wszyscy zapomną, muszą pogodzić się z faktem, że to jedna z najmodniejszych propozycji na wiosnę. Wszystko dzięki fryzjerce, dzięki której kolor hot cheetos zmartwychwstał i pojawił się w mediach społecznościowych.

Helena Palacios, kolorystka z Los Angeles, zainspirowała się nazwą pikantnej przekąski. Stylistka twierdzi, że kolor, który stworzyła, wygląda pięknie w zestawieniu z każdym typem urody. Na koloryzację hot cheetos powinny zdecydować się kobiety, które nie boją się odważnych kolorów.

ZOBACZ TEŻ: FRYZJER MARGOT ROBBIE PROMUJE TREND, KTÓREGO NIENAWIDZĄ KOBIETY! BĘDZIE HITEM?

Koloryzacja zaczyna się od rozjaśnienia włosów do poziomu 9. Dalsze etapy to przede wszystkim roztropne łączenie czerwonych i pomarańczowych ocieni, które ostatecznie tworzą przepiękny gradient.

Lubię zostawić ciemne włosy u nasady. Dzięki temu mogę stworzyć kontrast, w którego towarzystwie następne kolory mogą nienachlanie się rozwijać.– tłumaczy Helena.

Tego typu koloryzacje wymagają odpowiedniej konserwacji. Szampony bez siarczanów, przeznaczone do włosów farbowanych to dzisiaj podstawa. Taka pielęgnacja to gwarancja, że kolor dłużej utrzyma się na włosach.

ZOBACZ TEŻ: FRYZJER MARGOT ROBBIE PROMUJE TREND, KTÓREGO NIENAWIDZĄ KOBIETY! BĘDZIE HITEM?

Podoba się wam?