Trzeci sezon „Stranger Things”, kultowego serialu Netlfixa, zachwycił nie tylko fabułą, ale także stylizacjami bohaterów, które zwróciły uwagę internautów. Informowałyśmy już o manicure inspirowanym koszulami Eleven i Hoppera, a teraz mediami społecznościowymi zawładnęły zdjęcia fryzury głównej bohaterki.

MANICURE INSPIROWANY „STRANGER THINGS”. JEST PIĘKNY!

W trzecim sezonie szczególnie oczarowała nas metamorfoza Eleven. Z nieśmiałej dziewczynki ostrzyżonej na zapałkę, którą pamiętamy z pierwszego sezonu, stała się piękną, młodziutką kobietą. A jej nowa fryzura — długie do ramion, gęste fale naprawdę przyciągały uwagę.

Charakterystyczny przedziałek na środku i włosy schowane za ucho dodały Eleven świeżości i dziewczęcego uroku. Byłyśmy zachwycone! I wcale nie chodzi o naszą fascynację niezwykłą urodą Millie Bobby Brown, która wciela się w tę postać, ale o całą charakteryzację bohaterki w najnowszym sezonie.

PODCZAS STREAMU NA ŻYWO WYPADŁY JEJ WŁOSY. TA KOBIETA WYŁYSIAŁA W KILKA SEKUND

Wzorzyste koszule i fryzura, która cały czas zniewalała objętością, sprawiły, że Eleven prezentowała się naprawdę stylowo, stając się inspiracją dla wielu dziewczyn. Aż same myślimy o zmianie fryzury!

Co wy na to?