Karolina Gilon już jakiś czas temu polubiła doczepiane włosy, a od kiedy znalazła swoją ulubioną metodę, jej metamorfozy stały się coraz częstsze. Od bardzo jasnego blondu, przeszła do karmelowych i imponująco długich pasm.

ZOBACZ TEŻ: KAROLINA GILON NIESIE PRZESŁANIE FANOM. TEN MAKIJAŻ POTWIERDZA JEJ SŁOWA

Celebrytka uwielbia zwracać na siebie uwagę kolorowymi stylizacjami i wyrazistym makijażem, ale jej ostatnią fascynacją są włosy. Karolina często stawia na zmiany, i jak sama przyznaje, nie lubi monotonii.

Jeszcze nie tak dawno jej kolorem był czysty, platynowy blond, ale to już przeszłość, bo teraz celebrytka stawia na lśniący, głęboki karmel, który prezentuje się rewelacyjnie!

Karolina nie ukrywa, że jej imponująco długie i zadbane włosy to zasługa doczepianych pasm, co więcej poleca tę metodę również swoim fankom.

Awww !! Ale mam piękne włoski ❤️ dziewczyny .. jeśli macie krótkie włosy .. albo cierpicie z powodu tego, ze są cienkie i rzadkie – nie martwcie się !! Jest na to sposób !!

ZOBACZ TEŻ: KAROLINA GILON TEŻ STAWIA NA NATURALNY WYGLĄD. ZOBACZCIE JEJ NOWY KOLOR WŁOSÓW!

Pod zdjęciem nie zabrakło też wielu pozytywnych komentarzy. Wiele fanów Karoliny doszukiwało się też podobieństwa do innej polskiej celebrytki:


Przepiękna Karolina!
Ej, wyglądasz jak @maffashion_official
Ale jesteście podobne do siebie z Maff

Wy też widzicie podobieństwo?