Jak dodać objętości włosom? Mój fryzjer zawsze podpowiada mi jedno: więcej produktu. Najlepiej skutecznego, który sprawi, że włosy pięknie poddadzą się stylizacji i zachowają upragnioną przez nas formę przez cały dzień, albo przynajmniej przez kilka godzin. Marka KEVIN.MURPHY zaprezentowała nowość do stylizacji włosów i jest to produkt, który zdecydowanie warto wypróbować. Na jego korzyść działają już jego poprzednicy, więc nie ma wątpliwości, że kolejne dziecko Kevina Murphy będzie równie skuteczne. Zatem…

Jak dodać objętości włosom?

Zdecydowanie sięgnąć po aktywowany ciepłem suszarki lekki sprej do stylizacji, który odbija włosy od nasady, dodaje im wyjątkowej objętości i lekkości. W technologii wykorzystywane są długie łańcuchy polimerowe, które ułatwiają stylizację wysoką temperaturą i pozwalają tworzyć różnorodne fryzury o mocnym utrwaleniu. Produkt przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów.

Dokładnie spryskaj umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Następnie wysusz je przy użyciu suszarki oraz szczotki, aby aktywować działanie kosmetyku oraz utrwalić stylizację. Można także użyć prostownicy lub lokówki, by dodatkowo podkreślić kształt fryzury.

Gdy bolą włosy i skóra głowy. Trichodynia, może mieć wiele przyczyn.

Jak dodać objętości włosom
1

Kevin Murphy Ever Lift

152,00 zł

Kup teraz

Różeniec górki oraz wyciąg z lawendy chronią włosy przed wysoką temperaturą oraz uszkodzeniami. Wyciąg z lawendy dodatkowo łagodzi podrażnioną skórę głowy oraz normalizuje wydzielanie sebum.

Co dzieje się ze szczotką do włosów, jeśli jej nie czyścisz? Filmik na TikToku zszokował internautki