Która kobieta nie marzy o pięknych, zdrowych i gęstych włosach? Cienkie i wypadające kosmyki to zmora wielu z nas. Łamliwe i kruche włosy są trudne w pielęgnacji, niezbyt nadają się też do tego, aby zapuszczać je na imponujące długości. Można ratować się różnymi suplementami polepszającymi kondycję włosów oraz odżywkami, ale realnie rzecz biorąc istnieje dość mała szansa, że kosmyki będą prezentować się jak z reklamy.

Te zdjęcia gwiazd sprawią, że zechcesz ściąć włosy

Kosmetyki do pielęgnacji włosów

Być może sekret pielęgnacji włosów tkwi nie odpowiednich produktach dla ludzi, ale… dla zwierząt. Setki kobiet na całym świecie zwariowały na punkcie szamponu do końskich grzyw marki Mane ‚n Tail. Okazało się, że szampony i odżywki Mane ‚n Tail doskonale sprawdziły się w pielęgnacji matowych i splątanych grzyw koni, nadały im blasku i dodatkowo wzmocniły. W pewnym momencie ktoś zauważył napis na etykietach produktów, który głosił, że mogą być stosowane zarówno w pielęgnacji końskich grzyw jak i ludzkich włosów. Mnóstwo kobiet postanowiło przetestować to na własnej skórze (głowy).

 

Efekty? Osoby, które zaczęły stosować szampon dla koni przysięgają, że ich włosy stały się o wiele mocniejsze i bardziej błyszczące, i to już po pierwszym użyciu. Przekonują, że regularne i długotrwałe stosowanie szamponu i odżywki Mane ‘n Tail poprawia gęstość włosów, przyspiesza ich porost oraz przeciwdziała łamliwości. W czym tkwi sekret tych kosmetyków? Okazuje się, że ich skład jest bardzo podobny do normalnych i dobrze nam znanych produktów do włosów, jednak kluczem do spektakularnych efektów jest stężenie niektórych substancji. Ale uwaga! Przez umyciem włosów produktami do pielęgnacji końskich grzyw należy upewnić się, że szampon Mane ‘n Tail nie wywoła u was reakcji alergicznej.

Małgorzata Rozenek ma różowe włosy. Wybrała też bardzo oryginalną fryzurę

Gdzie kupić szampon dla koni?

Kolejna dobra informacja jest taka, że produkty marki Mane ‘n Tail znajdziecie w popularnych drogeriach dostępnych także w Polsce, takich jak m.in. Hebe. Koszt takich kosmetyków to ok. 30 zł. Wypróbujecie szampon do końskich grzyw w codziennej pielęgnacji?