Czasami odnosimy wrażenie, że trendy fryzjerskie pojawiają się dosłownie znikąd. Czasami to sprytnie zaplanowane akcje przez stylistów i fryzjerów. I w końcu czasami trend zaczyna się od jednej kobiety, która wygląda tak nieziemsko, że cały świat marzy, aby ją skopiować. Tak stało się i tym razem. Wszystko za sprawą modelki Taylor LaShae.

Kobiety marzą o fryzurze Taylor. Tak przynajmniej twierdzi stylista gwiazd Chad Wood. Jedną z naśladowczyń modelki jest Vanessa Hudgens, która według fryzjera ma obsesję na punkcie jej wyglądu. Co ciekawe z takim twierdzeniem zgadza się również fryzjerka klanu Kardashian/Jenner- Jen Atkin. Niedawno pokazała swoim fanom, że na tablicy jej inspiracji znajduje się zdjęcie LaShae.

ZOBACZ TEŻ: NAJŁATWIEJSZY I DARMOWY SPOSÓB NA OCHRONĘ WŁOSÓW PODCZAS URLOPU!

I o ile bob z grzywką nie jest nowością, o tyle kobiety pokochały go właśnie w tej luźnej wersji. Udając się do fryzjera, należy prosić o klasyczne strzyżenie z krótką grzywką wyciętą nad brwiami i dłuższą przy skroniach.

Całość musi oczywiście idealnie wkomponować się w długość. To śmiałe, mocne strzyżenie pasuje do kobiet pewnych siebie i przekonanych, że nie tylko długie włosy są seksowne.

ZOBACZ TEŻ: TECHNIKA STRZYŻENIA, KTÓRA NADAJE OBJĘTOŚCI BEZ KONIECZNOŚCI SKRACANIA WŁOSÓW!

Podoba się Wam?