Mary Thomaston jest fryzjerką, która specjalizuje się w wyrazistych, odważnych metamorfozach. Jej zdjęcia na instagramie przedstawiają tęczowe włosy klientek, które zdecydowały się na mocną zmianę kolorów.

ZOBACZ TEŻ: TE TRZY NATURALNE SKŁADNIKI SPRAWIĄ, ŻE TWOJE WŁOSY BĘDĄ ROSŁY DUŻO SZYBCIEJ!

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kolejną klientką fryzjerki stała się jej 6-letnia córka. Co prawda tęczowe kolory wyglądają uroczo i są obecnie jednym z najpopularniejszych trendów we fryzjerstwie, jednak taka zmiana, w tak młodym wieku, jest dosyć nietypowym pomysłem.

Co prawda dziewczynka sama nalegała na to, by zasiąść na fotelu fryzjerskim swojej mamy, a szkoła, do której chodzi nie miała nic przeciwko jej nowym włosom, jednak po opublikowaniu zdjęć przedstawiajacych cały proces koloryzacji i efektu końcowego, internauci zareagowali bardzo żywiołowo.

ZOBACZ TEŻ: EMILY RATAJKOWSKI ZMIENIŁA FRYZURĘ! TO NAJŁADNIEJSZY BOB W HOLLYWOOD?

Komentarze pod zdjęciami nie były zbyt pochlebne. Większość z użytkowników uważała, że kobieta oszpeciła dziecko. Na szczęście nie była to trwała farba, a efekt intensywnie niebieskich włosów nie utrzymał się na długo.

Co Wy na to?