Jako Pierwsza Dama sprawdziła się doskonale, Michelle Obama nadal jest uwielbiana przez Amerykanki za swoją aktywną i prospołeczną postawę. Zawsze elegancka i uśmiechnięta zdołała podbić serca nie tylko swoich rodaków. Teraz jednak, kiedy urząd Pierwszej Damy pełni Melania Trump, Michelle Obama nie zwalnia tempa i nadal angażuje się w wiele ważnych społecznie inicjatyw. Jej aktywizm nie zniknął, ale zmianie uległ nieco jej wizerunek.

Michelle Obama znana była z eleganckich, dopasowanych kostiumów i perfekcyjnie ułożonych, gładkich włosów. Teraz, kiedy przestała już pełnić funkcję Pierwszej Damy, zdecydowała się na zmianę fryzury – swoje romantyczne, zawsze perfekcyjnie ułożone fale zamieniła na ombre curls.

WYCHUDZONA CELINE DION W NOWEJ FRYZURZE. WYGLĄDA LEPIEJ?

Nową fryzurę zaprezentowała na jednym z oficjalnych spotkań w Nowym Orleanie. Jej włosy zostały znacznie skrócone, a gładko zaczesane pasma ustąpiły miejsca burzy loków w odcieniach ciemnego brązu, który stopniowo rozjaśnia się do ciepłego, karmelowego koloru na końcówkach pasm.

Jest to jedna z największych metamorfoz jakie do tej pory przeszła Michelle Obama. Teraz może pozwolić sobie na większą swobodę, jeśli chodzi o wizerunek. Ale to nie pierwszy raz, kiedy można zobaczyć ją w burzy loków. Na początku tego roku wystąpiła na okładce magazynu Essence prezentując podobną fryzurę. A kilka tygodni temu fotoreporterzy zrobili jej zdjęcie podczas wspólnych, rodzinnych wakacji, gdzie Michelle również nosiła naturalnie kręcone włosy. Jak Wam się podoba w takiej wersji?

SELENA GOMEZ W OBCISŁYM STROJU KĄPIELOWYM. ZUPEŁNIE WYZBYŁA SIĘ KOMPLEKSÓW