Khloe Kardashian ma za sobą naprawdę ciężkie miesiące. Nic więc dziwnego, że celebrytka próbuje zapewnić sobie nieco rozrywki i z przyjemnością przyjmuje zaproszenia na huczne przyjęcia, których nie brakuje w jej mieście. Pod koniec tygodnia Khloe miała wybrać się na obchody 75. Urodzin Diany Ross w Los Angeles. Spójrzcie tylko na jej stylówkę i włosy!

34-letnia gwiazda telewizyjnego reality show przybyła na przyjęcie w krótkiej sukience, mieniącej się w odcieniach złota i wielkim, blond afro. Tym samym Khloe zmieniła się w disco-divę inspirowaną legendarnymi latami ‘70.

ZOBACZ TEŻ: NIEPOKOJĄCA METAMORFOZA KHLOE KARDASHIAN. NIEDŁUGO BĘDZIE CHUDSZA NIŻ KENDALL?

Autorem tej fantastycznej fryzury był artysta Andrew Fitzsimons, który podzielił się swoim dziełem na instagramie. To właśnie tam wyznał że jego inspiracją była sama Diana Ross, która wielokrotnie nosiła szerokie i efektowne afro. Tylko oczywiście w kolorze czarnym.

Dodając do tego wielkie kolczyki oraz hipnotyzujący makijaż, który jeszcze bardziej podkręcił jej stylówkę, spokojnie można stwierdzić, że wyglądała obłędnie! Co do przyjęcia – podobno było prawdziwym hitem, a życzenia urodzinowe Dianie Ross wyśpiewała sama Beyonce.

Jak Wam się podoba stylizacja i włosy Khloe?