Chociaż ich styl może wzbudzać niemałe kontrowersje, siostry Kardashian są znane z tego, że wyznaczają trendy w makijażu, stylizacji paznokci i włosów. Wiele gwiazd wzoruje się na ich wyglądzie, a same celebrytki chętnie eksperymentują ze swoim wyglądem, zmieniając kolory włosów i fryzury niczym zwyczajne nakrycia głowy.

Najbardziej znane z częstych metamorfoz są oczywiście Kylie, Kim i Khloe. Celebrytki co chwilę zmieniają swój wygląd, bawiąc się kolejnymi odcieniami włosów – od czarnych, po fiolet, głęboką czerwień i platynowy blond.

POWRACA TREND Z LAT 90.! LANSUJE GO KHLOE KARDASHIAN

Do tej pory to właśnie Kendall była znana z naturalnego wyglądu. Modelka od dłuższego czasu nosi jedną fryzurę – półdługie włosy w kolorze ciemnego brązu. A jeśli chodzi o makijaż, na co dzień preferuje raczej jego delikatną wersję. Mocne zmiany wizerunku pozostawiając na potrzeby kolejnych sesji zdjęciowych.

Ale jej ostatnie zdjęcie na Instagramie pokazuje, że również Kendall skusiła się na trend, który od dawna uwielbiają jej siostry – długie, doczepione pasma. Na fotografii włosy celebrytki mają imponującą długość, sięgają aż do pasa. Ciekawe czy to tylko tymczasowa zmiana, czy długie, doczepiane włosy zostaną z celebrytką na dłużej.

PATRYCJA KAZADI W NAJMODNIEJSZYM DODATKU DO WŁOSÓW. WYGLĄDA GENIALNIE!

Kendall Jenner w końcu postawiła na fryzurę, którą jej siostry uwielbiają od lat