Wiosna to idealny czas na przeróżne eksperymenty z wizerunkiem. Wiele kobiet właśnie w tym okresie decyduje się na duże zmiany w wyglądzie. Całkowita zmiana stylu czy fryzury? Tak! Właśnie teraz, kiedy nadchodzi nowe i wszystko budzi się do życia. To idealny moment, aby dodać sobie energii i motywacji! Lokówka do włosów, prostownica czy falownica mogą się do tego przydać!

Natychmiastowa odżywka bez spłukiwania z mleczkiem kokosowym. Przygotuje włosy na wiosnę

Nowa fryzura

Utarło się, że w przypadku kobiet o zmianach w ich życiu świadczy fryzura. To właśnie zmianą uczesania pokazujemy, że mamy ochotę zamknąć pewien rozdział i przejść dalej. Oczywiście nie jest to wymóg, ale przesąd, w którym skrywa się ziarnko prawdy. Wiosna wszystkich pobudza do działania. Głównie dzięki o wiele dłuższemu dniowi i lepszemu dostępowi do światła słonecznego. To wbrew pozorom ma ogromne znaczenie dla naszej psychiki i dla naszego organizmu. Chęć do zmian, zastrzyk energii i motywacji kierują nami, aby spróbować czegoś zupełnie nowego. Jeśli nie masz odwagi na drastyczne cięcie, możesz zdecydować się na zmianę samego uczesania. Pomocne będą w tym lokówka do włosów, prostownica lub falownica – to właśnie dzięki nim uzyskasz uczesanie idealne. Co ciekawe, już teraz znajdziesz je w Biedronce!

5 świeżych trendów fryzujerskich na wiosnę. Pokochasz te cięcia włosów

Lokówka do włosów, prostownica i falownica

Te trzy gadżety do stylizacji włosów powinny znaleźć się w domu każdej z nas! Teraz to możliwe dzięki genialnej ofercie Biedronki. Za jedno urządzenie zapłacisz teraz jedynie 49,99 zł! Lokówka ma średnicę stożka od 12 do 25 milimetrów. Ceramiczna powłoka pozwala na równomierne rozłożenie temperatury, dzięki czemu uzyskujesz takie samo grzanie na całym przyrządzie. Stworzysz z nią lekkie fale oraz mocne loki. Prostownica ma regulację temperatury do 200 stopni Celsjusza, co zapewnia efekt prostych, wygładzonych i błyszczących włosów. Przy pomocy prostownicy możesz wykonać także fale. Trzecim urządzeniem, które pozwoli Ci stworzyć romantyczne fale jest falownica. Posiada szerokie wałki, które sprawiają, że wykonanie fryzury będzie banalnie proste. Na które z urządzeń się zdecydujesz?

Lokówka do włosów źródło: biedronka.pl