Kate Middleton i książę William to niewątpliwie przyszłość rodziny królewskiej. Z tego powodu wszystkie oczy są zwrócone właśnie na nich. W tym tygodniu po raz pierwszy od początku roku pojawili się podczas pełnienia oficjalnych obowiązków, a opinia publiczna zwróciła uwagę na ich niezwykłe stylizacje i nowy kolor włosów Kate Middleton.

Najlepsze momenty modowe Kate często składają hołd królewskim przodkiniom, w tym królowej Elżbiecie II i księżnej Dianie z Walii. Na wizytę w Muzeum Foundling księżna włożyła piękny niebieski płaszcz z błyszczącym czarnym paskiem. Jednak prawdziwym przełomowym momentem były jej nowe włosy.

Czy Kate Middleton odziedziczy królewski tytuł księżnej Diany?

Nowa fryzura Kate Middleton

Sekret garderoby Kate Middleton polega na tym, że nie da się jej łatwo odtworzyć. To samo można powiedzieć o jej nowym kolorze włosów. Podczas pierwszego publicznego wystąpienia Kate w 2022 roku, jej debiutujące brązowe włosy były o kilka odcieni ciemniejsze niż kolor, do którego jesteśmy przyzwyczajeni.

Daniel Galvin Jr., londyński stylista fryzur, powiedział, że „Kate zawsze wybiera kolor, który naprawdę jej odpowiada, stylizację, w której czuje się pewnie i wygląda promiennie”. Co ciekawe ojciec Galvina był fryzjerem zmarłej księżnej Diany.

„Mamy do czynienia z końcem pandemii”. Rząd ogłasza łagodzenie restrykcji

Sonda

Stylizacja Kate Middleton

Co sądzisz na temat tej stylizacji Kate Middleton?