Krótkie pixie, to zaraz obok boba, jedna z najczęściej wybieranych fryzur wśród gwiazd. W ostatnim czasie na mocne cięcie postawiła Ciara – swoje długie, kręcone włosy zamieniła na krótką, bardzo kobiecą fryzurę z lekko postrzępioną grzywką.

W polskim show biznesie miłośniczką tego cięcia jest Katarzyna Zielińska. Aktorka od wielu lat nosi krótkie włosy. Niedawno gwiazda zdecydowała się na małą metamorfozę i postanowiła zmienić kolor włosów. Bardzo jasne, blond pasma zamieniła na ciepły, miodowy kolor.

CIARA POSTAWIŁA NA MOCNĄ ZMIANĘ WIZERUNKU. MA TERAZ BARDZO KRÓTKIE WŁOSY

Okazuje się, że to nie jedyna zmiana jaką szykuje. Na ostatnim zdjęciu na Instagramie aktorka pokazuje jak wygląda w długich włosach. Reakcje internautów były podzielone – wiele osób przyzwyczaiło się już do określonego wizerunku gwiazdy, ale nie brakowało też pozytywnych komentarzy i komplementów:

Idealnie, 10 lat młodziej
Nie ! Rasowa Zielina to ta z krótkimi włosami
Młodziej
Bosko młodziej
Na plus
Wyglądała Pani pięknie w bardziej intensywnym odcieniu włosów. Pięknie!

style=”overflow:hidden;”>

NATASZA URBAŃSKA W NOWEJ FRYZURZE. WRACA DO BARDZIEJ NATURALNEGO WYGLĄDU

Nie do końca wiadomo jeszcze czy nowe, długie włosy to tylko peruka, czy może aktorka zdecydowała się na doczepiane pasma, ale w takiej fryzurze i prostej grzywce wygląda rewelacyjnie. A Wam jak się podoba?