Popularna dziennikarka na Instagramie pochwaliła się swoją metamorfozą. Karolina wybrała niezwykle modną tego lata fryzurę, czym zachwyciła fanów. Wygląda obłędnie!

Paulina Sykut-Jeżyna w odmienionej fryzurze! Fani uważają, że to całkowita metamorfoza: „Nie do poznania”!

Karolina Szostak

Dziennikarka już jakiś czas temu zachwyciła swoją metamorfozą internautów. Wtedy chodziło o zrzucenie wagi. Do tej pory jest to jedna z największych zmian w świecie polskiego show-biznesu. Wówczas Karolina schudła aż około 30 kg! Tajemnicą utraty wagi podzieliła się ze swoimi fanami w książkach, które udało jej się wydać. To sprawiło, że Karolina stała się dla wielu kobiet inspiracją.

Karolina Szostak na Instagramie

Prezenterka jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym dzieli się z fanami zarówno życiem prywatnym, jak i zawodowym. Jej poczynania przyciągnęły aż 158 tysięcy obserwujących, a liczba ta stale rośnie. Kiedy Karolina pochwaliła się na swoim profilu fryzjerską metamorfozą, od razu posypały się komentarze. Na jakie ścięcie postawiła Karolina?

Karolina Szostak przeszła metamorfozę

Dziennikarka wybrała proste, ale również modne ścięcie. To klasyczne cieniowanie włosów, które w ostatnim czasie pokochały gwiazdy! Wycieniowane włosy idealnie wyglądają z długą grzywką zaczesaną na bok. Zmienił się również odcień włosów Karoliny – teraz mają chłodniejszy odcień. Podobną metamorfozę ostatnio mogliśmy zobaczyć u Pauliny Sykut-Jeżyny. Fanom dziennikarki również ta fryzura przypadła do gustu. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy!

Patricia Kazadi przeszła całkowitą metamorfozę. Takiej fryzury jej fani się nie spodziewali! Jak teraz wygląda Patricia?

„Zazdroszczę dobrego fryzjera!!!”.

„Piękna jak zawsze”.

Metamorfoza jest tak duża, że niektórzy nie poznali pięknej dziennikarki!

„Nie poznałam Cię na zdjęciu”.

A jak Wam się podoba nowa fryzura Karoliny Szostak?