Sezon festiwalowy trwa w pełni, a dla influencerek to najlepsza okazja do tego, by zaprezentować swoje oryginalne stylizacje. W tym sezonie za jedną z najlepiej ubranych celebrytek uchodzi Karolina Gilon.

Celebrytka jest znana ze swojego wyrazistego stylu. Karolina nie boi się odważnych połączeń kolorystycznych zarówno jeśli chodzi o ciuchy, makijaże, jak i włosy. W swoich stylizacjach często stawia na mocne, wyraziste odcienie i niebanalne dodatki.

KAROLINA GILON W BOSKIM KOLORZE WŁOSÓW NA COACHELLA 2019

W sezonie festiwalowym jej metamorfozy stały się jeszcze bardziej zjawiskowe. A ostatnie zdjęcie jest tego dowodem – Karolina postanowiła zaszaleć i przefarbowała włosy… na czarno.

Do tej pory miała pasma w kolorze naturalnego, chłodnego blondu. Na zdjęciu z festiwalu widać wyraźną zmianę – wszystkie włosy są zebrane w wysoki kucyk. Pasma od nasady mają bardzo ciemny kolor, a reszta kosmyków, które opadają na ramiona ma odcienie różowo-niebieskie.

Najwidoczniej celebrytce już znudziły się jasne kolory i postanowiła znów zaskoczyć swoich fanów kolejną metamorfozą. Pasuje do niej takie połączenie?

KOLEJNA IMPONUJĄCA ZMIANA! KAROLINA GILON PRZEDŁUŻA DOCZEPY I ZMIENIA KOLOR

Karolina Gilon w czarno-różowych włosach. Takiej fryzury nie miała jeszcze nigdy