Fryzurą, która już od dobrych kilku lat utrzymuje się w czołówce najbardziej popularnych cięć, jest bob. To zdecydowanie ulubieniec gwiazd. Nie tak dawno skusiła się na niego Charlize Theron, a w jej ślady poszła Kim Kardashian.

Kolejną wielką gwiazdą, która zdecydowała się mocne skrócenie włosów jest Kaia Gerber. Młoda modelka opublikowała niedawno zdjęcie, na którym prezentuje się fanom w nowej fryzurze. Krótkie włosy sięgające mniej więcej do połowy szyi dodały jej poważnego wyglądu.

NOWA FRYZURA HILARY DUFF TO NIEOCZEKIWANY POWRÓT JEDNEGO Z NAJWIĘKSZYCH TRENDÓW

Modelka zrezygnowała jednak z równego przedziałka na środku głowy, wybierając bardziej swobodną wersję z długa grzywką niedbale zaczesaną na jeden bok. Podobnie tą fryzurę nosi Anja Rubik.

W nowych, krótkich włosach jeszcze bardziej widoczne staje się podobieństwo Kai do matki, supermodelki Cindy Crawford. Za jej fryzurę jest odpowiedzialny jeden z najlepszych fryzjerów w Hollywood – Guido Palau, który ma na swoim koncie największe gwiazdy. Do tego grona właśnie dołączyła Kaia. Jak oceniacie jej nowy wygląd?

KIM KARDASHIAN MOCNO SKRÓCIŁA WŁOSY. WYBRAŁA NAJMODNIEJSZĄ FRYZURĘ TEGO LATA!

Kaia Gerber mocno skróciła włosy. W tej fryzurze wygląda na o wiele starszą

Kaia Gerber mocno skróciła włosy. W tej fryzurze wygląda na o wiele starszą